Styled shoot // moody winterbruiloft

Moody winterbruiloft - Naomi van der Kraan.jpg

Moody winterbruiloft

De meeste mensen zijn in April wel klaar met de winter en kijken uit naar een mooie, warme zomer. Maar met deze mooie moody winterbruiloft in mijn achterhoofd en bruiloften in de agenda komende winter, kijk ik alweer uit naar de donkere, koude dagen.

Waarom een moody winterbruiloft?

Als bruidsfotograaf heb je altijd favoriete bruiloften. Ik hou van de zomer, van de zon, van de warmte en van de zwoele avonden. Maar het liefst zou ik in de winter net zo druk zijn met bruiloften als in de zomer. Zoals je veel op mijn website ziet, is mijn fotografie moody, sfeervol, klassiek en hou ik ervan te spelen met licht. Een (al dan niet moody) winterbruiloft leent zich daar uitstekend voor!

Trouwen in de winter.

Veel mensen vinden de winter maar lang en lastig, dus waarom maken we het niet een beetje leuker door je bruiloft in de winter te plannen? Kies een mooie locatie waar je alles binnen kunt doen en je hebt je eigen, intieme feestje, terwijl het weer buiten kan doen wat het wil.

Meer info!

Trouw jij in de winter en zoek je nog een fotograaf. Wees je dan bewust van het feit dat het licht in de winter vaak lastiger is dan in de zomer. Er is weinig beschikbaar licht, dus je hebt een fotograaf nodig die weet wat hij (of zij ;)) doet! Ik ben dol op lastig licht, het maakt mij creatief en inspireert mij. Spreken de foto’s op deze website je aan, neem dan vooral contact met me op!

 
 

Leveranciers

Planning & Organisatie: Sim Weddings / Aurelia Weddingplanner:  https://www.simweddings.nl / http://www.aureliaweddingplanner.nl

Locatie: Loetje Garage Amstelveen: https://ouderkerk.loetjezalen.nl/loetjes-garage/

Fotograaf: Naomi van der Kraan:  https://naomivanderkraan.com

Taart: Sticky Flour:  https://www.stickyflour.nl/

Bloemen / Bloemstyling: Floral Dreams:  https://www.floraldreams.nl/

Styling / Bloemstyling & rentals: de meiden van versier: https://demeidenvanversier.nl/

Keramiek: Keramiek Kantoor:  info@keramiekkantoor.nl

MUAH: Ellen Sijm:  https://ellensijm.nl

Stationery: Studio Spruijt:  http://studiospruijt.nl/

Sieraden: Nadine Kieft:   https://www.nadinekieft.com

Jurk: Carla Couture:  https://carlacouture.nl

Pak: L’atelier:  https://www.latelieramsterdam.com

Hotel: Adam the second:  http://www.adamthesecond.com

Catering / Foodstyling: www.beetroot.amsterdam

Videograaf: Woeste Jongens: https://woestejongens.nl

Modellen: Rick & Alix